Pārtikas atradumi maijs 2017

Neslēpta, neapmaksāta reklāma - ko labu esmu atradusi vietējos veikalos.


Kā īsteni konservatīvam latvietim pieklājas, es tikai, eņģēm čīkstot, spēju kaut ko jaunu ienest ikdienas ieradumos. Tāpēc pārtikas iegāde internetā nav mans iecienītākais šopinga veids. Kas to zina, ko kādā stāvoklī atvedīs, nekas nebūs pašas aptaustīts, izvēlēts, da nu...

Tomēr #izvēliesLatvijaspreci ietvaros es spēju saņemties, un iepirkos vietējo zemnieku interneta tirdziņā Svaigi.lv. Uzrunāja tas, ka katram produktam skaidri norādīta izcelsme, zemnieku, ražotāju vārds, uzvārds, saimniecība, adrese.

Iepirkšanās laicīgi jāieplāno - atvedīs ne uzreiz, un pat ne rīt: pasūtīju ceturtdien, tuvākā piegāde - otrdien. Neko darīt, kā ir, tā jādzīvo, gaidām otrdienu. Var izvēlēties bez maksas saņemt uz vietas Svaigi.lv kantorī, bet es izvēlējos piegādi (2,99 eiro). Ļoti detalizēta, laba komunikācija - tiku nemitīgi informēta epastā un īsziņā, cik tālu ir mans pasūtījums, kad un kur, un cikos, un kas tieši tiks (vai netiks) piegādāts. Man vajadzēja izmainīt piegādes laiku - sazinājos ar īsziņu (jo man taču intravertu problēma - zvanīšanas pa tālruni fobija!...), uz to tika ātri reaģēts un laiks piekoriģēts. Ufff, cik labi, ka man nav jāzvanās, un man neviens nezvanās!

Visu atveda solītajā laikā, viss atbilda pavadzīmē rakstītajam, un galvenais - viss bija svaigs un labs! Par to #dienasprieks. Vēlreiz - ufff, cik labi!
Nopirku visādus interesantumus - no Latvijā ražotā: kūpinātu paniru, bio ķimeņu sieru bez olām, skrejpīļu olas, ananāsu salviju, marokāņu piparmētru (abas podiņos, smuki tagad aug uz palodzes) u.c., un šo to no ārzemju eko ražotājiem arī: sojas jogurtu jaunu zorti pamēģināt, citas rauga pārslas, nekā parasti pērku u.tml. Pamazām visu degustēju, un viss man patīk. Rekomendēju, īsāk sakot.

Rāmkalnos, veikaliņā, atrodami dažādi Latvijā ražoti svaigēdāj-dārzeņ-čipsi. No ķirbjiem, no selerijām, no burkāniem, sīpoliem, bietēm un vēl viskautkā. Ļoti izteiksmīgas garšas (lai arī klāt nav likti garšas pastiprinātāji, un arī pārsālīti nav), košas krāsas. Mazliet patrekni gan. Maksā 3,69 eiro kastīte. Bez glutēna, vegan.

Elkor Plaza pārtikas nodaļā uzgāju bio sauso sojas pienu. Cena 10,50 EUR/400g. Sastāvs: sojas pupas 45%, kukurūzas maltodekstrīns, kukurūzas sīrups, fruktoze, maltoze, dabīgs vaniļas aromāts. Bez glutēna, vegan.
Garšo un karstā ūdenī šķīst labi.

Raksta daļa #1 no 3


Citi raksti


Komentāri

Dita, cik jauka pieredze! Un par šo servisu ir pirmā dzirdēšana, bet obligāti mēģināšu pasūtīt produktus pie viņiem, jo darba dienās gandrīz nereāli iepirkties - visur sastrēgumi un rindas, tāpēc interneta veikali ir superīga alternatīva. Man pašai bijusi pieredze e-maximā ( www.emaxima.lv) kas arī bija jauka, jo produktu klāsts viņiem ir ļoti plašs un piegāde bija bezmaksas) un Vynotekā ( http://www.vynoteka.lv ) - tiesa, tur nevar veikt pasūtījumu tiešsaistē, bet ļoti ērti, ka pie katras preces ir pievienots apraksts un cena, viegli var segmentēt pēc ražotāja valsts vai cenas, vai citas kategorijas - īsāk sākot, ļoti ērti online uztaisīt sev sarakstu, lai veikalā ātri savāktu nepieciešamas preces. Vai Jums ir vēl kādi padomi produktu pirkšanai internetā?

Man patīk šad un tad iepirkties pie AbsolūtsĒd: http://www.absolutsed.lv/p/2016-gada-sezonas-piedavajums.html Bioloģiskie dārzeņi - arī visādas retas šķirnes un krāsas, diedzējumi (mikrozaļumi), dažādi augu pulveri - viss vienmēr superkvalitatīvs un svaigs. Mana mīļā Biotēka, protams: http://bio.lv/lv/ Vēl neprātīgi garšīga, es pat teiktu - unikāla - ābolu sula sezonas laikā dabonama te: https://www.facebook.com/gaismasabolis/, arī pievedīs klāt. Nav bio, bet izcili kvalitatīvi un garšīgi dārzeņi, ko labprāt pērku, ir te: http://www.baltini.lv/page.php?9 Arī dažādi retumi, kā melnie tomāti, neparastas ķirbju šķirnes, dažādi brīnumaini garšaugi, kas citur nav manīti. Pavasarī es vienmēr no šīs saimniecības iepērku stādus - dažādiem garšaugiem, tomātiem, puķēm (dārza man nav, bet uz balkona viss zaļo un aug griezdamies, vienmēr labi ražo). Svaigākais jaunatklājums: www.augusts.lv Piegāde 3 stundu laikā, augļi gatavi (piemēram, ananāss vai avokado), ļoti augstas kvalitātes, arī dārzeņi un zaļumi - viss, ko pasūtīju, atbrauca laikā un brīnišķīgs. Nu tā. Reklāmas pauzes beigas. :) Pagaidām.

Pievienot komentāru