Veģetāras ēstuves Rīgā

Kā reiz kādā diskusijā izteicās viens komentētājs - īsts veģetārietis neies ēst tur, kur tiek gatavota gaļa.
Nu tad, lūdzu, visi "īstie" (pēc šāda kritērija) - Jums sarakstiņš ar ēstuvēm Rīgā, kur gatavo tikai zālēdāju barību, un neviens nemaisīs pa dārzeņu kastroli ar to pašu karoti, ar ko tikko maisīja stroganovu.

Bruņinieku iela 69 - Terapija - vegāniska kafejnīca-restorāns. Dabiski laipna apkalpošana. Pusdienu piedāvājums. Ne vienmēr skaisti, toties ļoti garšīgi. Var pasūtīt vegan tortes. Skolas iela 28 - Mazā Terapija - vegan bulciņas, kūciņas 'nd staff, jū nou.

Grēcinieku iela 30/25, Vecrīga - Resnais Ķirbis (Fat Pumpkin) - restorāns, ar attiecīgu cenu līmeni. Laba izvēle vegāniem, arī burgeris un kūkas. Ir arī svaigēdāju ēdieni. Arī brokastis. Var pasūtīt banketu.

Lāčplēša iela 10 - Miit - eiropeisks (viņi paši deklarē, ka ekstravagants, bet es gan nekā tāda nemanu) veģetārs un vegan ēdiens: brokastis, pusdienas, vakariņas, brīvdienu (arī vegan) pankūku rīti, laba kafija (arī ar augu pieniem). Var pasūtīt banketu.

Barona iela 56 - Rāma - krišnaītu kafejnīca (restorāns tas nav pilnīgi noteikti). Plaša ēdienu izvēle. Iespējas paēst arī vegāniem. Kvalitāte ēdienam - kā kuru dienu pavāram garastāvoklis: ir, kad ļoti labi, un ir, kad labāk būtu bijuši ciet. Viss - bez olām sastāvā (arī pārējās vēdiskajās kafejnīcās tāpat).

Ģertrūdes iela 5, 2.stāvā - Ajurveda Cafe (Tibetas virtuve) - atmosfairu un apkalpošanu te nav ko meklēt, bet paēst bistro tipa veģetāru un vegan ēdienu var.

Ģertrūdes iela 36 (aiz Barona centra) - Lila - pusdienotava, atvērta 12:00 - 16:00, brīvdienās 10:00 - 13:00, arī vēdiskā stilā ēdiens, bet parasti kvalitatīvāks kā abās iepriekšminētajās ēstuvēs.

t/c Rīga Plaza, Mūkusalas 71 - Garuda - ēdiens pašmāju gaumē ar nelielu vēdisko pieskaņu, kvalitāte - mainīga. Ēdiens arī līdzņemšanai. Cenas patīkamas.

Brīvības iela 103-2a - Šivas centrs - vēdiskā pusdienotava zinātājiem (ka tur var paēst), kompleksās pusdienas un ēdiens līdzņemšanai. Iepriekš savlaicīgi jāpiesaka sava ēšana pa tālr. 67364254.

Lāčplēša iela 35-16a - Memory Water centrs - pusdienotava, 12:00 - 15:00, iepriekš jāpiesaka pa tālr. 29285830.

Antonijas iela 10 - Bhajan Cafe - indiešu-vēdiskā stila ēdiens, branči, zviedru galds. Man garšoja.

Kalnciema 1/k.2, ieeja no Raņķa dambja puses - Gardā Pupa - pusdienotava, 11:00 - 15:00. Ir tiešām ļoti, ļoti garda. Izvēlieties lielo vai mazo šķīvi, un piekraujiet pilnu, ar ko vien vēlaties no piedāvātajiem ēdieniem. Ēdieni pārsvarā vegāniski. Var piepirkt klāt arī kūciņu, tēju, kafiju. P.S. Nemēģiniet viņus atrast pēc adreses - nesanāk: jo Gardā Pupa atrodas piecstāvu mājā blakus autodaļu veikalam Daugavgrīvas-Kalnciema ielas krustojumā: uz Iļģuciemu braucot pa Raņķa dambi, redzama kreisajā pusē tūdaļ aiz luksofora krustojuma uz Vanšu tiltu (Balasta dambi).

Ar piegādi, vēdiska stila pusdienas (no 5 porcijām - piegāde bez maksas) - Aniyor catering. Var pasūtīt izbraukuma banketus, tortes un pīrādziņus, saldumus utt., arī vegan versijā. Pieteikt savlaicīgi 28489298 vai aniyor.catering [at] gmail.com

Ar piegādi, veģetāras (bez olām) un vegāniskas kūkas un saldumus var pasūtīt - VegetarianFoods.lv

Labu apetīti visiem (zāl)ēdājiem!

 


Citi raksti


Komentāri

Vai Kamala Vīlandes ielā 6-10 vēl eksistē? Varbūt zinat, cik maksā pusdienu piedāvājums?

Laikam jau visprātīgāk būs starp 12 un 15 viņiem uzzvanīt 25 955 599, lai noskaidrotu.

Pievienot komentāru